Akce Napiš dopis

11. prosince 2011 v 14:42 | Mishell |  Moje tvorba
Jak již název napovídá jendá se o akci, kterou pořádá město Bohumín. Jde o to, napsat dopis, kterým vyprovokujeme člověka, který to čte aby odepsal. Dopis muší začínat slovem Až. Tyto slohovky budou rozmístěné po celém městě a kdokoliv na ně bude moct reagovat :) Strašně by měpotěšilo, kdyby mi opravdu někdo odepsal :)
Tak si přečtěte můj návrh :)

10.9.2011
Dobrý den čtenáři,
Až se mě zeptáš, co je pro mě nejdůležitější, odpovím ti, rodina. U každého člověka je to individuální. Mají jiné priority jako například, peníze, zdraví nebo lásku. Všechno z toho co jsem vyjmenovala má něco do sebe. Peníze potřebujeme ke každodennímu životu a bez nich by bylo všechno o hodně těžší, čímž netvrdím, že bez nich to taky nejde. Zdraví a láska jsou taky hodně důležité. Bez nich by život neměl cenu. Když je člověk zamilovaný i jeho zdraví se hned zlepší. Ale když člověk lásku ztratí, jakoby se všechno zdraví z jeho těla vytratilo. V obličeji chybí jakákoliv jiskra a nic nemá cenu.
Má rodina z matčiny strany je pro mě tím nejlepším co v životě mám. Vždy když potřebuji podpořit jsou při mně a ochotně pomáhají. Neříkám, že pokaždé je to ideální, i sebelepší rodiny se někdy hádají. Můžu být vděčná za to, kam jsem se narodila. Bohužel druhá strana rodiny mě už tak ráda nemá. Když jsem byla jediná holčička mezi samými kluky tak mě všichni zbožňovali. Po-té co se za delší dobu narodila tetě dcera se na mě zapomnělo. Nebylo to jen kvůli tomuhle, ale babička začala více poukazovat na chyby mé matky, jako bych za to mohla já. Máma si totiž nadělala dluhy a utekla aniž by dala jakkoliv o sobě vědět. Deset let o ni nebyla ani zmínka. Tahle událost se hodně odráží v našem vztahu s rodinou táty.
Vím, že můžu být ráda, že nějakou rodinu mám. Jsou přece děti, které by dali cokoliv za to aby měli aspoň to co já nebo jen půlku z toho. I když je moje rodina taková jaká je, nezměnila bych ji, protože je to má krev a nebýt jich, tak tady ani nejsem.
A co ty čtenáři? Co je pro tebe nejdůležitější nebo jaký je tvůj názor na můj dopis? Jaká je tvá rodina? Rozhodně neváhej a odepiš mi. Budu čekat a těšit se na tvou odpověď.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama