Breaking Dawn

20. listopadu 2011 v 11:20 | Mishell |  Knížky
Povedlo se :) Můj pesimismus byl k ničemu. Roman se nakonec cítil lépe a tak jsme vyrazili na film :) Nečekaná byla účast v kině. Vždycky tam je max deset lidí, ale teď bylo opravdu plné kino. Celé město. Bohužel tam byli i lidi, které jsem potkat nechťela. Co nadělám, asi se budu muset stát vyhazovačem a určovat si, kdo z ostatních může do kina :D Nejkrásnější na tom všem bylo, že mě Roman celou dobu držel za ruku.
A teď k samotnému ději filmu. Od Stmívání se grafika ohodně zlepšila. Čekala jsem, že to bude celé jen v romantickém módu, ale byly tak i chvíle. kdy jsme se smáli. Děj jsem očekávala, protože jsem četla knížku a jsem ráda, že se od psané verze film moc nelišil. Taky se mi líbilo některé provedení věcí, které jsem si představovala jinak. Přijde mi, že dnešním trendem je nechávat zápletku až po titulcích takže neodcházejte hned jak začnou titulky běžet ;)
Nejkrásnější na tom všem bylo, že mě Roman celou dobu držel za ruku. Při konci filmu jsem mu oznámila, že druhá část bude až za rok a jeho reakce? "Tak půjdeme!" Ještě ke všemu mi poděkoval za krásně strávený večer v mé blízkosti :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama