Červen 2011

Brm Brm

23. června 2011 v 10:48 | Mishell
Konečně jsem přišla na to, proč mi nejdou zmenšovat videa ve článcích a tak jsem žádné radši nedávala, ale teďka už vím proč! :D Bylo to blbým prohlížečem! :D Celkově mi hodně věcí v Chromu nešlo ( dělat designy např ) takže teď lítám mezi Chromem a Mozilou :D
Takže teďka tady házím písničku kterou jsem si strašně oblíbila. A to pískání ze začátku mam jako vyzvánění na mobilu :D

Nové botičky

22. června 2011 v 22:23 | Mishell |  Diář
Táák dneska jsem byla ve městě a už delší dobu jsem měla zálusk na nějake boty na vysokém podpatku a PODARILO SE :D
Koupila jsem si úžasné botičky ve kterých asi umřu, ale stojí mi za to. Byly neuvěřitelně levné (139 kč) ale co by jste taky chtěli od ťamanů :D Zkoukněte sami a předem se omlouvám za nekvalitní fotky, ale nemám foťák takže fotím jen mobilem :)
A taky jsem si pořídila novou tašku, kterou jsem hned využila na školní výlet na který jsme jeli ve středu až do pátku a pak jsem zase putovala na chatu :) Tuhle tašku si hodlám vzít sebou na letiště až poletím za mamčou a to se mi už kurňa rychle blíží :D Ta taška jde vidět na jedne fotce uplne v rohu ;)


Máme doma křečkouna

4. června 2011 v 9:56 | Mishell


Po příjezdu na chatu mě čekalo obrovské překvapení! Brácha si pořídil křečkouna :D Úplně jsem se do něj zamilovala. Ze začátku jsem se ho bála, jako každého zvířete krom psů, které neznám, ale po čase jsem si zvykla a začala jsem ho i otravovat :D Naučila jsem ho sedět mi na rameni. Je ale strašná hyperaktivista :D Vyfotit ho byl nadlidský úkol tak se nedivte, že ty fotky jsou rozmazané :D Chytala jsem záchvaty, když křečkoun měl seky, zastavil se na jednom mistě a čuměl. Brácha začal do toho ještě dělat blbiny až jsem brečela smíchy :D Všichni jsme se zhodli, že křeček vypadá jako potkan bez ocasu :D Posuďte sami :)